| obsercvayr a întrebat:

Salut vreau si eu niste jocuri cu masini care sa te bagi la bord de exemplu la nfs u 2 nu poti sa stai in masina si sa se vada volanu tot vreau jocuri cand intru in joc sa apas pe un buton sa-mi vada volanu pedalele etc caremi da cele mai multe are funda si dati-mi si descriere la joc da sa nu fei nfs u2 undergroundbig grin

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Astea cu bordu se vad mai mult la jocurile de rally, acolo te da de multe ori din bord, sa vezi cum se vede in realitatewinking
Cauta jocuri cu rally si incearcale p'alea care le gasesti, ca trebuie sa-ti dea imagine de la bordwinking

| Gumitzza5 a răspuns:

Paii e jocu ala cu BMW M3 Challenge

| madalinandreisoare a răspuns:

Lfs ti se vede tot ce ai scris tu acolo euro track simulator si nu mai stiu

| boddy1994 a răspuns:

Nfs word big grin