| PumpkinDoll a întrebat:

Salutare,acum vreo 9-10 ani am vazut la tv un film,cred ca era drama,thriller habar n-am cu o fata blonda intr-un azil de boli mintale, tin sa mentionez ca filmul incepea cu fata respectiva cand era legata de un pat de niste medici si stiu ca nu putea sa se tina pe picioare.Nu stiu daca era Girl Interrupted, m-am uitat mai de mult la trailer si nu prea imi aduceam aminte nimic din el.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi The Ward (2010)

| Donsavas a răspuns:

Ai si tu o pasiune pentru boli mintale? sunt interesante, asta vazute din exterior. o boala tot o boala ramane. Se numeste ''boala'' pentru ca in acele momente, gandirea te face sa suferi mai tare decat acele lanturi.