| VortexLuz a întrebat:

Am niște mici nelămuriri legate de Exatlon. Deci, în primul rând eu țin cu echipa Războinicilor și preferatul meu este Ionuț. Din punctul meu de vedere el merită să câștige Exatlon. (Dar asta este altă poveste) Am niște curiozități legate de Ionuț Liviu Sugacevschi. Cu ce se ocupă el pentru a-și câștiga banii? M-am uităt putin pe Net si câteva articole spun că este Inginer Arhitect, altele spun că își câștigă banii din sportul pe care îl practică. Până la urmă ce meserie are el? Si o altă curiozitate legată de Exatlon ar fi timpul filmărilor. La ce mă refer mai exact? Gen, ele acum cât timp ai fost filmate si in momentul actual concurentii sunt toti în România sau în Republica Dominicană?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt acolo! Ei sunt cu 7 ore in spate mi se pare. Si eu tin tot cu ei si da si eu cred ca el merita marele premiu!winking