| Andrei9910 a întrebat:

Salutare
Caut un film de dragoste nu mai știu cum se nu numește și nu îl găsesc nici cum
Este vorba despre 2 cupluri, un cuplu eșarfe format din 2 tineri iar celălat din doi vârstnici, unul dintre bărbați moare, nu mai știu exact care din ei, iar celălalt are nevoie de un transplant de inimă parcă, iar pariatul respectiv primește de la cel car moare, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce actori jucau in filmul ala?

| Andrei9910 explică (pentru Violleta2022):

Nu știu ce actori, asta e problema sad

| Andrei9910 explică (pentru Andrei9910):

Știu ca era pe Netflix

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei9910):

Daca nu stii cine joaca, nici ce film este, nici in ce limba este, cum Dumnezeu am putea noi sa stim ce film este?