| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, cum sa incep....am vazut acum foarte mult timp, cam 6--8 ani in urma un film fain... imi amintesc doar 2 lucruri din acel film straight face, era vorba despre paianjeni care ieseau din corpul oamenilor(mai exact din burta, gura) si era o groapa mare in centrul orasului (cred) sper ca cineva dintre voi sa stie raspunsul, si desigur va primi funda. THX!

Răspuns Câştigător
| Courtney4you a răspuns:

Sunt foarte multe filme cu arahnide asa ca am facut o lista:
In the spider's web.
Spiders(2000).
The invasion of the spiders(asta e gen "Alien").
Eight Legged Freaks (2002).
Arachnid (2001).
Infestation (2009).
Astea sunt mai vechi, dar poate cine stie:
Tarantula (1955).
Earth vs. The Spider (1958).
The Giant Spider Invasion (1975).
Kingdom of the Spiders (1977).
Arachnophobia (1990).

Sper ca cel despre care vorbesti sa se regaseasca aici! Succes!:*

| FANDecE a răspuns (pentru Courtney4you):

Off, din pacate niciunul din acestea nu se potriveste descrierii mele, stiu sigur ca filmul e din anii 2000, dar iti multumesc pentru efortul acordat tongue

| Courtney4you a răspuns (pentru FANDecE):

N-ai pentru ce!happy

4 răspunsuri:
| 0Denis0 a răspuns:

O intrebare nu stii cumva paianjenii erau unii preiistorici de culoare alba si orbi care dupa ce ieseau din corpul oamenilor cresteau mari?

| FANDecE a răspuns (pentru 0Denis0):

Nu imi amintesc, doar cele 2 lucruri le stiu, restul in ceata sad