| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare serialul The Hard times of RJ. Berger? happy

Răspuns Câştigător
| cristiana1234 a răspuns:

Mie mi se pare ca e o tampenie (fara suprare) nu prea cred in chestia asta ca un copil care nu e popular deloc, ba chiar e agresat de clubul de fotbal sa fie cu ce mai populara fata din scoala caare, cumea mai e si iubita liderului ecipei de fotbal care e cel mai populr tip din scoala.
Apoi vine chestia asta cu, cuceresti inima cele mai populare fete din scoala te culci cu ea apoi te indragostesti de alta iar pentru cealalta fata se gaseste un motiv sa dispara din peisaj. Ce e asta un fel de,, otome game''?
Apoi mai e si limbaju... deci verbesc aia numai despre sex, numai la asta se gandeste si Berger si grasu si prietena lor din copilarie (care e obsedata de Berger).

P.S exista si un serial pe PrimaTV care incerca sa imite The Hard times of RJ. Berger se numea,, nimeni nu-i perfect''

funda?