| Nemesis2012 a întrebat:

Salutare, eu m-am uitat pana acuma la naruto si bleach, ce animeuri imi mai recomandati sa vad, m-am uitat un pic la one piece ( mi se pare cam de copii ), desi nu am vazut nimic pana acum, m-am uitat la mai multe dar nu stiu parca nu sunt la fel, la bleach imi placea ca personakele sunt mai apropiate de timpul nostru si constructia lor...cat mai reala, voi ce anime imi recomandati si de ce?

Răspuns Câştigător
| Sofy999 a răspuns:

One piece e cam naspa la inceput dar apoi are si multa actiune si se intampla mai multe lucruri interesante(oameni uriasi,razboiul,puterile ciudate ale adversarilor lui Luffy si chiar si caracterele sunt mai amuzante dar asta face One Piece interesant)pe care in alte animeuri nu le gasesti asa ca eu zic ca meritasa te uiti,si acum raspunzand la intrebare eu iti recomand:Hell girl,Death Note,Inuyasha,Sukkite li na e,Yumekui Merry,Shakugan no Shana,Tonari no Kibutsu-kun,Guilty Crown,Zetsuen no Tempest,Sword art online, Ixion Saga DT, Kaichou wa Maid-sama, Spiral, Vampire Knight, 11 eyes...iti recomand aceste animeuri deoarece sunt foarte amuzante unele dintre ele, altele au povesti interesante si actiuni complicate care nu te vor lasa sa te plictisestiwinking

| Sofy999 a răspuns (pentru Sofy999):

Sukitte li na eubig grin

| Sofy999 a răspuns (pentru Sofy999):

Off imi tot apare eu si nu pot sa scriu cum e de faptlaughing

3 răspunsuri:
| lary1399 a răspuns:

Eu acum ma uit la reborn!(khr) si e mai diferit de ce vezi de obicei, chiar daca e un pic enervant personajul principal in unele parti. Mie mi-a placut foarte mult fairy tail, dar si historys strongest disciple kenichi e fain, ca si beelzebub, ao no exorcist, skip beat, magi, inuyasha, yu yu hakusho, yu-gi-oh si multe altele