| dbourosh a întrebat:

Salutare, imi place foarte mult sa privesc filmuri si anime-uri, imi puteti da cateva sfaturi la ce sa mai privesc?

Răspuns Câştigător
| Lovelykat a răspuns:

Pai ti-as putea recomanda: Detectiv Conan, Ghost Stories.

| dbourosh explică (pentru Lovelykat):

Stiu detectiv conan dar nu m-am uitat la tot si cellalt pare bun o sa ma uit mersi mult

| Lovelykat a răspuns (pentru dbourosh):

Cu placere.:d

4 răspunsuri:
| andrei2511 a răspuns:

Daca iti plac anime-urile iti propun sa incerci Naruto/Shippuden ori Bleach site-ul : animekage.comwinking

| dbourosh explică (pentru andrei2511):

Mersi dar deja m-am uitat la bleach si la naruto shippuden si mi-a placut dar vreau ceva nou nout