| Lovepets a întrebat:

Salutarehappy! Imi puteti spune un film Disney sau un desen nu conteaza al copilarie la care sa ma uit, ca imi este dor de ele si nu stiu la care dintre ele sa ma uit.Ma puteti ajutasad?

9 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Toate filmele DISNEY pe care le-am văzut mi-au plăcut foarte mult. Mai ales desenele DISNEY. Din preferatele mele ţi-aş recomanda "MULAN"(1998) sau "ANASTASIA"(1997).

| BlueStar12 a răspuns:

Alba ca zapada si cei sapte pitici

| MeGustaaaaa a răspuns:

Frumoasa si Bestia
Phineas and Ferb in a 2Dimendion
Tom si Jerry
Copii de la 402
Hannah Montana Movie
16 dorinte
Sunt mai multe si le poti gasi pe www.disney.ro Funda?

| 37celsius a răspuns:

Frumoasa si bestia preferatul meubig grin
copii de la 402 big grin

| IngridTomlinson a răspuns:

Pe mine cel mai mult m-a impresionat wendy who uite unde-l poti vedea cu subtitrare! http://www.radiobos1.net/news/wendy_wu_razboinica_miss_boboc/2011-05-16-108 sunt doua parti dar nu au scris st direct in romana. bafta! fundita?

| AliceIDK a răspuns:

Phineas si Ferb
Edd, Ed si Eddy
Tom si jerry
Hannah Montana
Frmoasa si Bestia
Bambi
Viata in Acvariu
Copii de la 402
Mikey Mouse

| AlinaTha112 a răspuns:

1.Anastasia
2.Doamna si vagabondul
3.Frumoasa si bestia
4. Cenusareasa
5. Vrajitorul Merlin
6.Regele leu (partea 1, 2, 3)
7.Mulan
8.Alba ca zapada
9. Povestea lui Ariel
10. Pisicile aristocrate
11. Pocahontas
Sper ca te-am ajutat! Vizionare placuta!

| bommie24 a răspuns:

Intra pe acest site www.desenele.com si vei vedea mai jos foarte multe desene animate si toate in romana.cred ca ti-am fost de folos deocamdata...(:(: