| Yrynella a întrebat:

Salutare lume! am o intrebare, am vazut cindva tare demult, pe cind eram mai micuta, un film foarte trist, la care am plins mult, despre poveste unui catel, care-l iubea mult pe stapinul sau, paremi-se ca pe catel il chema Merlin, dar nu sunt sigura, cine stie despre ce film este vorba, sa-mi spuna. Ofer cea mai mare funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0822832/
marley and me?

| GeorgeGabriel a răspuns:

Parca era un film cu un catel "benji" dar nu stiu daca e filmul de care spui tu