| AlexMAV a întrebat:

Salutare. Mi-am adus aminte de un film care m-am uitat la el acum 1 an sau 2 ani in urma. Nu stiu cum se numea, dar poate ma ajutati voi, am sa va dau detalii. Pai cred ca e vorba de un film, din al doilea razboi mondial, mai stiu ca era si o parte din film sau poate e tot filmu in care se petrece batalia de la Stalingrad. Stiu ca este un sniper bun, cred ca al rusilor. Stiu cand punea ochiul in luneta ii vedea si pe cei ascunsi, camuflati. Deci cam stiti care-i filmul?
Dau Funda, urgent, am nevoie de acest film.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Probabil e Enemy at the Gates din 2001.

www.imdb.com/title/tt0215750/

1 răspuns:
| StefiChan8D a răspuns:

Http://www.filmedocumentare.com/batalia-de-la-stalingrad-atacul/
Poate e filmul asta, imi pare rau daca nu este.