| akHIhHabaRRA a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare, zilele astea am stat cu un prieten si ne aminteam de desenele copilariei noastre si mi-am amintit de un desen, care efectiv nu il mai gasesc, tot ce mai stiu sunt urmatoarele

-Desenul nu era animat
-Era vorba despre o fata care statea in jungla intr-o casuta in copac mi se pare
-Avea ca si animal de companie un tigru
-Prezenta lumea animalelor sau ceva in genu
-Anul desenului este 2006-2008, ceva in genu
Ofer funda! Ori ce raspuns este bine venit!

Răspuns Câştigător
| Peachdelight a răspuns:

Bindi the jungle girl? Erau pe Minimax?

| akHIhHabaRRA explică (pentru Peachdelight):

Asta era, si cand am vazut, m au trecut niate fiori, si m-am bucurat ca l-am vazut

| Peachdelight a răspuns (pentru akHIhHabaRRA):

Ma bucur ca ți-am putut fi de folos!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"mi am amintit de un desen, dar desenul nu era animat
Si ce era? Film?

| akHIhHabaRRA explică (pentru floresdemayo):

Nu stiu cum sa explic, era un fel de documentar, doar ca expus pe un canal de desene animate

| floresdemayo a răspuns (pentru akHIhHabaRRA):

Era ceva asemanator cu Life of Pi (2012)?

| akHIhHabaRRA explică (pentru floresdemayo):

Asemanator, doar ca fetita respectiva traia intr o casuta din copac, si era pe episoade