| katerina_8372 a întrebat:

Salutare, TPU! Am vazut de curand un film pe Diva cu o fata care este angajata de un tip pe nume malcolm pentru a fi model si ea isi pune pe un site fotografiile. Mai tarziu primeste amenintari de la un tip pe nume Garbiel.Pana la urma ea afla ca de fapt tot ce facea ducea pana la urma la pornografie si a cerut sa i se stearga site-ul iar Malcolm a cerut ca Mia(fata)sa faca un film de 15 minunte in care face pornografie. Ea este intr-un final rapita de Gabriel dar mama ei si cu iubitul ei o salveaza.Va rog sa imi spuneti cum se numeste filmul! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selling Innocence, productie 2005

1 răspuns:
| CookieMonsta a răspuns:

Daca iti amintesti data in care l-ai vizionat poti cauta ' program Diva - data respectiva - ' si il gasesti. Poate il gasesti, eu nu il stiu.