| stef07 a întrebat:

care stie daca in perioada asta se filmeaza in La Fierbinti? vreau sa ma duc si eu acolo saptamana care vine
cine este din ialomita si vrea sa mearga?

4 răspunsuri:
| Loifvjo a răspuns:

Producătorul serialul știe. Îl întrebi pe producătorul serialul în ce perioade se filmează Las Fierbinți. Dar stai să vezi întâi dacă este permis acest lucru, eu cred că da.

| Loifvjo a răspuns:

Se filmează în perioadele februarie-aprilie și august-octombrie. Dar va trebui să leși mașina la 1 km distanță, nu ai voie să treci cu mașina acolo.

| Loifvjo a răspuns:

Eu cred că acestea sunt perioadele. Nu sunt producătorul serialului ca să știu.

| MaRiUsS1234 a răspuns:

Nu cred ca flimeaza