| Kreisegger a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Wolf of Wall Street(2013), mie mi spe pare un film foarte amuzant(comedie neagra) dar vreau sa stiu parerea voastra. Ce credeti ca îi lipseste filmului SAU poate nu ii lipseste nimic. Mie sincer nu mi-a placut finalul deoarece parea un pic foarte trist(?)

P:S:Va aparea oare partea a-2-a? si cand?

2 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Nu cred ca va aparea a-2-a parte pentru ca e facut dupa fapte reale

| alorap a răspuns:

Arata viata de pe Wall Street. Bani, droguri si curv£. Filmul este dupa fapte adevarate nu e fictiune. As vrea sa cheltui si eu 2 milioane de $$$ in 2 3 zile ca aia laughing.