| Cojocaru_Alexandru_1993 a întrebat:

Stie careva un site cu subtitrari facute la panarama (amuzante)? Sau poate stiti ceva filme si cu autorul subtitrarii, cum aparuse pentru Hounted House 2 daca stie careva ca avea o subtirare facuta la misto foarte super. Multumesc si dau funda big grin

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Subtitrarile sunt niste fisiere mici, de obicei cu extensia.sub si au numele identic cu cea a filmului.
Pot fi editate /modificate si de tine cu programul Notepad.
Tot ce trebuie sa ai grija, sa nu modifici segmentele de la inceputul randurilor, care contin timpul de afisare.