| Nemesis2012 a întrebat:

Stiti din intamplare un anime gen naruto sau bleach. Ma refer mai mult bleach pentru ca restul mi se par cam prea cipilaroase. Acolo imi place grafica, luptele sa zic asa, si faptul ca e mai acual ( Actiune se petrece in timpul nostru ). Multumesc Fundoi

3 răspunsuri:
| GeForce96 a răspuns:

Fairy Tail, Hunter x hunter, Katekyo Hitman Reborn. Le poti vedea pe acestea inclusiv altele pe acest site> http://animekage.com/ cu subtitrare in romana. Apare un nou episod din fiecare odata la 1saptamana.

| ryuu a răspuns:

Hey!

- Seriile Dragon Ball
- Yu Yu Hakusho
- Katekyo Hitman Reborn!
- Condor Hero

Vizionare placuta!

| erzabadgirl08 a răspuns:

Fairy Tail
desenele-copilariei.ro/fairy-tail-episodul-1-in-romana/