| AndreiNaie a întrebat:

Salutare tuturor. M-am apucat acum ceva timp să mă uit la seria Dragon Ball Z și acum am aflat că există și ceva filme. Îmi puteți spune și mie filmele în ordine exactă și cam la câte episoade ar trebui să văd și filmul respectiv, să de lege. Menționez că am ajuns la episodul 170 la dbz. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Ai în link-ul ăsta ordinea. Ignoră primul. Kai e tot Z, dar cu nişte chestii tăiate din el şi făcut în HD cu alte voci.

http://www.imdb.com/list/ls050450865/