| Enzo2011 a întrebat:

Salutare tuturor! M-am hotarat ca eu impreuna cu un prieten sa facem pe youtube o emisiune saptamanala in care sa prezentam filme si sa spunem despre actori si alte chesti din lumea filmelor, dar nu cadem de acord pe ce nume sa-i dam emisiuni asa ca va rog daca ne puteti ajuta cu pareri, precizez ca emisiunea va avea si o tenta comica.Va multumesc anticipat. Cel mai bun titlu primeste funda restul vot.

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Din Lumea Filmelor sau Gala Filmelor sau La Barfa cu Actorii sau.

4 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Ora de stiri online

| vedetamuziciiana a răspuns:

Ceva de genu : Vedetele nebune, Adevarata fata a vedetelor.
Sti.

| Effy12 a răspuns:

Aham...Daca "emisiunea; nu este in engleza puteti sa o lasati baltahappy

| EvangelineLovin a răspuns:

Noi Ei si Voi