| anonim_4396 a întrebat:

Salutare...
Vreau si eu niste seriale gen:The walking dead sau Lost! dar sa fie terminate!

10 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Seriale identice nu exista..iti dau o lista cu seriale terminate si tu iti alegi in functie de criterile de care iti plac.http://www.tvblog.ro/seriale-tv/terminate/.

| anonim_4396 explică (pentru Sოﺁℓε):

Am zis eu seriale identice? probabil m-am tampit...dar din moment ce esti fan a the vampire diaries nu ma mira ca nu ai inteles!

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru anonim_4396):

Si unde te doare pe tine ca ma uit eu la tvd?

| anonim_4396 explică (pentru Sოﺁℓε):

Fix in...
voriam doar sa demonstrez cat de inculti sunt cei care se "tvd"laughing)))))))

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i care se tvd?laughing
Daca tie nu iti place serialul nu ai de ce sa ii faci pe alti inculti. Fiecare are gusturile lui.Cum tie iti place prostia aia de "The Walking Dead" asa imi place mie Tvd.Pariu ca daca aveam poza cu Lost nu eram inculta.

| anonim_4396 explică (pentru Sოﺁℓε):

Am vrut sa zic se uita la tvd...

| Kiddzutsa a răspuns:

Hay alguien ahí.

| klaws007 a răspuns:

The 4400

| Lvrkiosif a răspuns:

Prison break

| anonim_4396 explică (pentru Lvrkiosif):

Mersi dar l-am vazut si nu se incadreaza in ce am cerut!