| Tibi_4641 a întrebat:

Salutari. Am si eu o intrebare. mai stie cineva seriale cu adolescenti. la liceu? Povestea clasica. tocilarul. frumoasa scolii.cu echipe de fotbal etc?
Pana acum am vazut:
Blue Mountain State - si -
The Hard Life of RJ Berger
Mai stie cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xoxoem a răspuns:

Aici sunt cateva seriale cu tineri : 90210, Gossip Girl, Hellcats, Greek, The Secret Life of The American Teenager, O.C. California si primele 4 sezoane din One Tree Hill (povestea clasica), The Vampire Diaries, Pretty Little Liars

3 răspunsuri:
| dragonfly03 a răspuns:

Glee...dar este musical mai mult

| Pater a răspuns:

Iti recomand EASY A happymai mult decat frumoasa.tocilarul scoliihee hee

| Tibi_4641 explică:

Va multumesc frumos celor ce au raspuns happy