| LoveTVD a întrebat:

Saluttt! cine imi poate recomanda niste filme care mrita vazute in afara de if only, a walk to remember, titanic, the proposal, the ugly truth, harry potter... ce parere aveti despre filmul the notebook? merita vazut? despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| LotteCharlotte a răspuns:

Hei, pai the notebook e foarte frumos, l-am vazut ..iti recomand the last song, e suuuperb. sa te uiti. alte propuneri:
-waiting for forever
-remember me
mi-au placut enorm.
:*

4 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Allie Hamilton şi Noah Calhoun s-au întâlnit într-o seară la carnaval şi se îndrăgostesc. Părinţii ei nu consimt legătura fiicei lor, deoarece familia lui Noah nu este suficient de bogată şi cunoscută, şi hotărăsc să se mute departe, cât mai departe de Noah.

Allie a aşteptat mult timp ca Noah să îi răspundă la scrisori, dar după mai mulţi ani hotărăşte să se logodească cu Lon, un chipeş soldat american.
Măcinată încă de dragostea pe care o nutreşte faţă de Noah, Allie decide să îi facă o vizită acestuia şi constată că sentimentele lor sunt încă vii. Acum este momentul ca Allie să aleagă între Noah şi proaspătul ei logodnic.
despre asta e vorba in The notebook
inca un film care mi-a placut a fost In time ar trebui sa vezi daca iti placehappy
sper ca te-am ajutat

| Laura46 a răspuns:

Merita, dar trebuie sa il vezi tu, isi pierde din farmec daca povestim aici... e ca o lectie de viata

| rexxx a răspuns:

F fain uitat-te si iti recomand si the blind side dupa o poveste reala(f misto)

| sherby7 a răspuns:

Titanic 2