| BeLyNdA a întrebat:

Salz TPU! Stie cineva cand apare filmul "Road to ninja" in Romania pe internet sau in cinematografe si despre ce e vorba mai mult sau mai putin? FUNDA!

P.S Stiu ca in Japonia apare in 28 iulie in cinematografe.

Răspuns Câştigător
| Katakito a răspuns:

Pe internet se va lansa prin aprilie 2013 deci peste un an. In film Tobi reuseste sa finalizeze Planul Ochiului Lunii care ii prinde pe toti cei de pe pamant intr-un genjustu puternic. In film, toata lumea din Konoha e intoarsa cu susul in jos. Personalitatiile tutoror sunt schimbate fix pe dos cum erau. Doar Naruto si Sakura raman normali. Am uitat sa spun ca Sasuke e in Konoha si ( in film ) nu ar fi plecat niciodata din sat. Apar parintii lui Naruto care se pare ca nu sunt morti, in schimb parintii lui Sakura nu mai sunt ( in film ), iar tatal ei e al Patrulea Hokage in locul tatalui lui Naruto. E cumva un univers paralel in care fiecare lucru e pe dos. Apar si membri din Akatsuki care erau morti in firul narativ din seria originala, dar vii in film. Ei o sa-i ajute pe Naruto si Sakura si pe cei din Konoha. Cat despre problema aducerii lui Sasuke inapoi in Konoha urmareste Naruto manga pentru a vedea situatia curenta din anime. Inca nu se stie daca Naruto il va aduce inapoi. Nimeni nu cred ca stie. O seara buna!

1 răspuns:
| BeLyNdA explică:

Mersii mult de raspuns :* chiar m-ai ajutat!