| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Sambata asta ma vad cu Bff-ul meu sa ne uitam la un film. Eu am ales Spring Breakers. E bun? Cum e filmul, cine l-a vazut? Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| carla2010 a răspuns:

Cred ca trebuia sa intrebi inainte sa alegi! Uite aici mai multe detalii despre film: http://blogdecinema.ro/spring-breakers-2012-8504

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E cel mai prosr film pe care l-am vazut!
si acum imi pare rau ca am ales sa ma uit la tampenia aia...
incearca grown ups 2, o comedie destul de buna
sau ce alt gen de fil ai vrea sa vezi?

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Poti te rog frumos, sa-mi descrii putin ce se intampla in film? happy De ce e asa de prost?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Nu prea am ce sa spun despre filmul asta
fetele alea sunt praf, nu interpreteaza deloc bine, povestea e cam trasa de par, mai bine un desen animat pentru asa poveste si se termina de parca ar fi trebuit neaparat sa se termine la minutul respectiv
nici nu mai tin minte mare lucru din el...
da oricum nu merita, asa cum nu merita nici carla funda...

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Dap,acum mi-am dat seama! Am vazut dilmul ieri, pentru ca eram super curioasa si m-a cam dezamagit...

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

rolling on the floor)) curiozitatea o omorat pisica

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Adevarat! Mi-am pierdut o ora jumate din viata cu filmul ala laughing

| MissIoana2002 a răspuns:

E cel mai prost film! E fara sens si cu niste adolescente stupide! Te sfatuiesc sa mergi la altul. Daca vrei incearca So Undercover e cam acelasi gen doar ca e mult mai bun!