| anonim_4396 a întrebat:

Se difuza la televizor acum câțiva ani un serial românesc în care era o adolescentă însărcinată, aceea fată mergea la o școală de fete și locuia într-un internat,dar din când în când își mai vizita familia.
Fata aceea avea o mamă foarte rea,era o scorpie, fata a încercat să-și ascundă burta de gravidă purtând tot felul de haine largi și groase, a putut să-și ascundă burta în primele 2-3 luni de sarcină,burta a început să crească din ce în ce mai mult și nu a mai putut să o ascundă.
Când mama ei a aflat că este însărcinată a certato, iar ia sa supărat atât de tare pe mama ei că o certa și critica încât a lovit-o.
Am uitat numele serialului, cu ajutorul aceste-i descrieri îmi puteți spune numele lui?

1 răspuns:
| sweetglitter a răspuns:

S-ar putea sa fi fost un episod din Lectii de viata.