| CoCaCoLa a întrebat:

Se mai da nini pe disney chanel? ca m-am uitat pe program tv si am vazut ca saptamana viitoare numai luni da nini si in rest da sunt in formatie sad.
oare nu mai transmite nini? crying

8 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

De luni pana vineri la 21:25 e Nini.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste nesimtiti nu sunt in stare sa dea un firm si eu il iubesc dar voi face tot posibilul s-al vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu mai e
cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca lo mutat pe alt progam... daca aflu pe ce progam o sa-ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da mai da dar din lua martie asa zicea pe protv. ro pentru ca s-a terminat sezonul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini incepe pe 1 martie 2011 da nini din nou pe 1 martie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini o sa difuzeze din nou pe 1 Martie este super tare si ma uit si eu la el...dar am vazut si finalul pe youtube e ooper se castoreste cu ambasadorul si de abia la nunta afla de la Victor ca este Nicolas morrrr este soooooper super sooooper

| PrOx a răspuns:

Doamne ce minune ar fi sa nu mai difuzeze...de cate or seara trec pe langa disney canel numa "Nini"! o prostie