| MCRgurl a întrebat:

Se mai difuzeaza Grey's Anatomy pe Diva Universal? daca da, cand? funda

4 răspunsuri:
| Irinnaaa a răspuns:

Din cate stiu eu, se difuzeaza dupa 22:00, dar nu stiu cu exactitate.
In orice caz, poti sa intri pe vplay. ro si ai absolut toate serialele pe care le vrei si nu le vrei, trebuie doar sa-ti faci cont. Eu personal nu platesc absolut nimic si pot sa vad ce/cand/cum vreau. Merita si nici nu mai trebuie sa pierzi timpu' cu reclame happy

| DeeaKiddy a răspuns:

Daa.

| valentinmiclea a răspuns:

Da.....era destul de noapte si am dat pe diva universal din greseala si me-a placut cat de cat dar nu mai stiu la ce ora

| creatza345 a răspuns:

Se difuzeaza de le 20:00 pana la 21:00