| Girly97 a întrebat:

Se uita cineva la "Unguru' Bulan"? Pentru mine, e chiar MAI TARE decat "Mo si Foca"! Preferatul meu e ungurul, pentru ca vorbeste mai multe limbi, precum eu. Vorbesc si romana si engleza. Incerc sa ascult toate episoadele, dar am ascultat numai vreo 5-7... Sunt si eu interesata: a fost vreun episod in care ungurul a vorbit maghiara? Si, puteti sa imi spuneti episodul pilot unde il pot gasi? Cum de ungurul s-a intalnit cu acesti romani si cum de stie romana?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Eu ma uit, mo si foca mi se pare un gunoi...

| Girly97 explică (pentru ombladon):

Sunt de acord!

| Simion_Fernando_1996 a răspuns:

Si eu ma uit la Unguru Bulan. laughing sunt intr-adevar mai funny decat mo si foca. Dar la mine pe primul loc e Codrin Bradea big grin