| Alișa00000000000 a întrebat:

Seara buna TPU. vreau sa pun si eu o simpla intrebare. care le aveti cu filmele turcesti?happy[funda ]:*ma jur!

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Eu si sincera sa fiu, m-am uitat la foarte multe : 1001 nopti, De pe buze la inima, La mana destinului,Ezel, Anii pierduti,Fetele tale,baietii mei,Micutele domnisoare, Iubire ascunsa, Un nou destin, Menekse si Halil, Ginere de import, Poveste de familie etc. laughing Ce sa zic, poate crezi ca-s vreo obsedata...dar imi plac, sunt de bun gust daca le urmaresti si treptat, nu pe toate odata.Pup!

4 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Am vazut aproape toate serialele turcesti de la kanal D big grin pentru ca si de la tv am invatat sa vb turceste tongue

Ai nevoie de vreo traducere, sti ce sa faci, PM mewinking

| Alinutaaaalina a răspuns:

Da,dragoste si pedeapsa e foarte fain.Dar si Asi-impotriva destinului.

| Unicornn666 a răspuns:

Eu. de pe Kanal D love struck. Dragoste si pedeapsa day dreaming

Eu ma uit la dragoste si pedeapsa e film turcesc e superrrrrrrrrrrrr