| RAY a întrebat:

Seri de filme horror, care au fost preferatele voastre?

4 răspunsuri:
| summergirl345 a răspuns:

Îți voi da aici o listă cu câteva filme horror, acum vezi tu care din ele îți plac mai mult:
The Conjuring
The Nun
The Silence of the lambs
The Others
Sinister
Halloween
The Exorcist
Blair Witch Project
Shining
Autopsy of Jane Doe
The Grudge (2004)
Anabelle: Creation
Psycho
Alien
Friday the 13th
Dead Silence
Saw
The Texas Chainsaure Massacre
Childs Play
A Nightmare on Elm Street

| RKBlue a răspuns:

Summergirl345 a dat o lista foarte faina.
Ce as putea adauga e seria Scream. Daca nu ai vazut-o deja, ti-o recomand.Primul film a redefinit si improspatat genul horror si chiar daca nu e foarte infricosator, e un clasic cu referinte in multe alte filme.
Mai este si serialul Scream, care are aceeasi tema doar ca personajele sunt diferite.

| Sofer a răspuns:

Toată seria saw și wrong turn.

| Freya1 a răspuns:

Aproape toată seria The Conjuring
Sinister 1 si 2
Cimitirul animalelor
Annabelle
The ring
Vineri 13
Casa de ceara
Si multe altele dar cred ca o dată ce cauti gasesti la greu.