| RAY a întrebat:

Seria scream e ceva? merita sa ma uit?

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, merită. Dacă mai ai timp îți recomand să vizionezi și Ash vs Evil Dead (2015)

| R0R0 a răspuns:

Din cate stiam e ceva horror.

| RAY explică (pentru R0R0):

Da

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Daca iti plac filmele horror poti sa te uiti.

| RAY explică (pentru R0R0):

Eu vream sa aflu daca merita sa ma uit, ca nu-mi place orice film de groaza

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca da.
Am amici care s-au uitat si le-a placut.
Dar, bineinteles, depinde de la persoana la persoana

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cat de cat merita, eu nu-l pot considera horror pentru ca nu implica fenomene paranormale. Te tine in suspans... M-am uitat la primul pentru ca stiam ca a fost parodiat in Scary movie si pana la urma am vazut toata seria. E plictisitor sa te uiti la ele unul dupa altul pentru ca au cam toate acelasi tipar din cate-mi amintesc... Cate unul pe saptamana cred ca merge.

| RAY explică (pentru Th3AbSinTh3):

Desi nu-i prea nu stiu ce? eu vreau sa termin seria filmelor mister pe cinemagia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Nu a fost cine știe ce „horror" dar merită să te uiți la el, cel puțin mie mi-a plăcut, mai ales Scream III și IV.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

E ala cu fantoma aia din televizor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că tu te referi prin „fantoma aia din televizor" la The Ring, eu vorbesc de Scream, criminalul cu * Ghost Face*
https://www.youtube.com/watch?v=UlaZfOiGaCU

| Eva22kitty a răspuns:

Nu prea merita deoarece toate sunt la fel nu este groaza extraordinara