| AndreeMeaw a întrebat:

Seriale recomandate? Am vazut Prison Break, TVD,PLL,AHS,GA,Revenge, Lie to me, True Blood. Am auzit de Dexter ca e interesant. merita? Sau Neveste disperate? as vrea ceva si putina comedie..si neveste disperate am inteles ca are. help!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, "Desperate housviwes" conţine şi multă comedie. Este un serial bun. Merită văzut.

Îţi recomand şi The Big C, Modern family, Breaking Bad, House M.D., The mentalist, Criminal minds, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss...

| Pricked a răspuns:

Eu nu mă mai puteam opri din râs când mă uitam la Sherlock.

| Iama a răspuns:

Dexter merita din plin. Mai poti incerca "two and half man", "mom", "baby daddy" (astea sunt comedie) si "sherlock"varianta din 2010, "NCIS urile", "criminal minds", "bones", "house md". Sper sa iti placa! happy

| scully a răspuns:

Hannibal, Breaking Bad, Orphan Black, Parks and Recreation daca vrei comedie... Dexter e interesant doar pana la un punct. Adica pana la sezonul al patrulea.

| OnuOnulică a răspuns:

Uita-te la The Strain e un serial fenomenal!

P.S Dexter e destul de bun si chiar merita daca ai timp pentru tot!

| faramatania a răspuns:

Seriale interesante îți pot recomanda:The Leftovers, Resurrection, The 100, The Flash, Arrow, Scorpion (2014),The Walking Dead, Helix, The Last Ship, Legends, Gotham, Rectify, Tyrant, From Dusk Till Dawn: The Series (2014),The Strain, Salem, Power, Lost, Six Feet Under, Hemlock Grove, Bitten (2013),Murder In The First, Fargo, The Killing, True Detective,altele de comedie:Blue Mountain State, Awkward, Skins, Weeds, The Crazy Ones, Modern Family, Two And A Half Men, Californication, Rake (2014),Undateable (2014),The Inbetweeners (2008)

| ArthurKn a răspuns:

Breaking Bad \ House M.D

| AndreiRadu00 a răspuns:

Uita-te la iubiri secrete in fiecare luni si marti pe prima tv la ora 19:30 trebuie sa urmaresti mai multe episoade ca sa prinzi firul

| AndreeMeaw explică:

E naspa. Am vazut un sezon, iar in al doilea s-au schimbat personajele intre ele..si nu mai are logica...laughing

| crepusskol a răspuns:

Dintre dexter si neveste disperate clar Dexter!
Daca ai vazut lie to me incearca si the mentalist. Comedie. incearca two and a half.