| mara2000 a întrebat:

Servuslaughing Stiti ceva filme gen Step up? Cu dansuri de strada sau cevabig grin
Funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Dirty Dancing
-Take The Lead
-You Got Served
-Stomp The Yard
-Save The Last Dance
-Dance Flick
-Center Stage

4 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Honey2.Si asta e asemanator cu Step up.Tot cu dansuri. E despre o fata care scapa de la scoala de corectie si se muta la o femeie pentru ca ea a scapato de acolo. Ea i se acorda o sansa sa intre in fosta ei trupa unde era si fostul ei prieten.Acesta este perchezitionat de politie si isi ascunde drogurile la ea. Fata se supara si intra intr-o echipa de dans la care i sa ivit o invitatie(Fata stie sa danseze bine)Ei concureaza cu fosta ei echipa de dans.Aceasta le face coregrafia si ii invata o tehnica de dans legati la ochi pentru a dansa mult mai bine cand erau dezlegati.Inainte de finala concursului trupele fac un concurs pe strada.Echipa cea din care a plecat fata castiga.Trupa HD din care face parte fata castiga. Funda?

| AlinKun a răspuns:

Am vazut in genul ala Save the Last Dance, street dance

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Dirty dancing, Save the last dance, You got served, Take the lead, Breakin`, Beat street, Wild style.
Vizionare placutabatting eyelashes

| AndreeaAnd a răspuns:

Pe langa cele spuse de Cher mai este si Honey.