| AnneMarri a întrebat:

Sisi şi Rochi din "Totul pentru dans" de pe Disney Channel chiar au 13 ani în realitate?
P. S. îmi cer scuze dacă nu am scris corect numele. big grin

Răspuns Câştigător
| alexuts28 a răspuns:

Eu mi-am cumparat revista Bravo Girl si zice ca are 13 ani Bella Thorne ( Cece )dar ea are 14 ani, iar Zendaya ( Rocky ) are 15, a implinit pe 1 septembrie.

7 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Nu, Cici(Bella Thorne) are 14 ani si Rocky( Zendaya Coleman)are 15 ani in realitate, serialul de din 2010.

| ღClauuღ a răspuns:

Aveau 13 ani cand au filmat emisiunea dar cum ea a fost realizata prin 2008 iti dai seama ca acum au vreo 17.
PS.nu ma uit dar am vz odata cu varul meu laughing

| Skiipper a răspuns:

Nu...ele in realitare au 16 ani

| Rebecaaa29 a răspuns:

Cece(SiSi) - Bella Thorne are 13 ani.
Raqual(Rochi) - Zendaya Coleman are 14 ani.
Funda?

| BetyKittyArr a răspuns:

Da au 13 ani happy dar cred ca vor face 14 happy
Stiu nici eu nu am crezut dar asa este happy, anyways nu`i nimic, se scrie Cece si Rocky happy

| kindness a răspuns:

Cauta mai ine pe net la wikipedia, vei gasi rapunul corect. aici dupa cum observi parerile sunt impartitelaughing

| Nayk0n a răspuns:

Acum au 15 ani, dar cand a fost facut serialul aveau 13 ani