| Hiroomi a întrebat:

Sper sa ma ajutati cu această întrebare. M-am uitat acum un an cred la un anime cu o fata care incepe sa povestească cum era cu clasa in autobuz si au cazut de acolo. Au stat mult timp pana aia au inceput sa se imbolnaveasca si ii ingropa pe acolo parca. Tin minte ca fata a fost singura care a scapat de acolo. Acum vr sa il vad iar dar am uitat cum se numeste asa ca daca stiti voi lasati comm.

3 răspunsuri:
| NameInUse a răspuns:

Incearca *Grisaia no kajitsu*.winking

| NameInUse a răspuns (pentru NameInUse):

Mai exact, episoadele *Urletul angelic*.

| Rosalynne a răspuns:

Salut~
Ar putea fi anime-ul despre care vorbesti Mayoiga? Nu sunt sigura, pentru ca nu l-am vazut si nici nu am urmarit vreun anime care sa se potriveasca descrierii tale, insa am cautat putin si am dat de Mayoiga.
Uite trailer-ul, iti pare ceva cunoscut? https://youtu.be/4o29kFnF0yg