| Cezar17 a întrebat:

Spuneti-mi cel mai tare film de comedie dau funda la cel mai tare

Răspuns Câştigător
| razvi177 a răspuns:

Eu zic ca cel mai tare film de comedie ii ted si seria american pie

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

American Pie love struck

| dandelion a răspuns:

The hot chick. Am ajuns la un rîset de isterie la ăsta. Merită!

| kleorys a răspuns:

Ceau mie mi au placut mult filmele: white chiks, big mommas house 1, 2, the hottie and the nottie, the proposal, the bounthy hunter, date night, bride wars, new in town, knoght and day happy

| DaNaDoT a răspuns:

Cel mai tare mi se pare AmericanPie, dar nu il recomand oricui

| BloodPrison a răspuns:

Coming To America – Un print vine in America pentru a duce o viata normala si pentru a-si gasi fata visurilor, fata care sa-l vrea pentru ceea ce este nu pentru banii lui!

| MeDyw0w a răspuns:

God for a day happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare film este(No. 1) Jackass toate partile.

| Deya_6605 a răspuns:

American Pie [1, 2,3, 4,5]

| Maria204 a răspuns:

Friends e super tare.
Personajele sunt:
-Rachel Green
-Monica Geller-Bing
-Pheobe Buffay
-Chandler Bing
-Joey Tribbiany
-Ross Geller
fetele au prescurtari:
Mon, Rach, Feebs

| Ssubtil a răspuns:

Kumar&Harold

| lucyalk1 a răspuns:

Jackass 3-D

| TheKiL3r a răspuns:

Bad boys