| àIèD a întrebat:

Spuneti-mi niste filme cu rechini(numele filmului in engleza ca sa il pot gasi)in afara de jaws ecc...mentionez ca am vazut destule filme cu rechini pana acum... dau funda.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Belli a răspuns:

Eu iti recomand filmul Malibu Shark Attack. Este un film destul de bun... nu chiar o capodopera dar merge! Dupa parerea mea este ok, deloc plictisitor! In film joaca Peta Wilson, o actrita destul de buna!

Un cutremur subacvatic generează un tsunami care lovește Malibu, aducând la suprafaţă un grup de rechini imenși cu aspect preistoric de goblin. Deşi plaja este evacuată înainte ca valurile mari să lovească, un grup de salvamari și un echipaj de muncitori din construcții sunt blocaţi în ape adânci şi trebuie să lupte cu rechinii pentru a ajunge pe uscat.

MERITA VAZUT!