| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Spuneti-mi niste filme de Comedie, dar sa razi cu lacrimi de genul:White Chicks, Little Man love struck laughing...Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Lio a răspuns:

Sunt sigur ca ai auzit de seriile American Pie, daca nu ti le-as recomanda, primele 3 sunt cele mai bune filme, apoi ar urma Serialul Your Friends intitulat si mai jos, dar episoadele Jackass sunt cele mai amuzante!

3 răspunsuri:
| clausweet a răspuns:

Scary movies sunt cele mai tari...stanhelsing, si disaster movie e foarte amuzant laughing

Răspuns utilizator avertizat
| annemary_6392 a răspuns:

Your friends[prietenii tai]