| zDenYz a întrebat:

Spuneti-mi niste seriale in afara de suflete pereche, triunghiul iubirii2? Dau funda

Răspuns Câştigător
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Iubiri Secrete PRima TV ORA 19:30-20:30Luni,Marti,Miercuricu reluare toate 3 episoadele Duminica 20:30-00:00

3 răspunsuri:
| Cayla a răspuns:

Aventurile lui Tarzan - Sambata, Ora 13:30; Dragoste dulce-amara - Miercuri, Ora 17:30; Culoarea fericirii - Marti, Ora 11:00; Destinul regelui - Luni, Ora 21:15. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| DreaMiss a răspuns:

Pariu cu viata -PROTV, luni 20:30

| MTomiilsonn a răspuns:

Gossip Girl happy, Msgic city, Mesaje de dincolo (Protv), Dragoste, sex si cariera ( Procinenma), Iubire in lumina reflectoarelor ( Procinema ). cele mai vizionate happy Funda?:*