| zDenYz a întrebat:

Spuneti-mi niste seriale indiene sau filme amuzante dau fundita pls?

Răspuns Câştigător
| BlackStar27 a răspuns:

Ca si seriale indiene imi place ff mult Triunghiul iubirii si Intalnirea inimilor si putin Suflete pereche.

2 răspunsuri:
| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| girlcami10 a răspuns:

Eu m-am uitat si inca ma uit la intalnirea inimilor...este foarte tare(acesta este indian) si filme amuzate pot fi:Easy A, Scary movie (1, 2,3, 4) si multe altele... Funda