| AҜane a întrebat:

Spuneti-mi seriale coreene asemanatoare cu,, 49 Days,, sau cu actorii principali din el. Funda...

Răspuns Câştigător
| Ditto a răspuns:

Iti pot da cateva exemple de cateva filme coreene foarte frumoase si 100% pot fi gasite cu substrare in romana
-Coffe House
-It Started with Kiss
-It Started with Kiss 2
-Automs concerto
-Momo love
-City Hunter
-Jotei
Prince Producer
-Heartstrihns
-Sushine Angel
.etc
Si cred ca stii ca se difuzeaza pe Euforia Tv 3 filme (coreene) si de astazi chiar 4.aceste sunt.Boys Over Flowers(Baieti de bani gata) dif: 17:30 de luni-vineri. povestea tienrii Gisaeng dif la ora 5:30 dimineaza.Printesa Atsu Duminica la 20.30(parca).si de astazi la ora 16:00.un minunat film seria;

. apropo daca ai vrea sa stii unde poti gasi sumedenie de filme Asiatice trimite-mi un com si iti voi ras cu cea mai mare placere:X

1 răspuns:
| blueangel99 a răspuns:

Păi mai sunt:
New tells of a Kisaeng
Bad Guy
Boys over Flowers
Pa, pa!