| BeLyNdA a întrebat:

Spuneti-mi si mie care sunt personajele rele si bune din serialul inima salbatica de pe postul acasa. Dar Aimee este rea sau buna? Fundiza + vot! Promit!

Răspuns Câştigător
| cristinna23 a răspuns:

E cum spune oana09, tatal gemenelor e personaj negativ, leonarda, arcadio.iar pozitive aproape restul.

2 răspunsuri:
| oana09_3398 a răspuns:

Regina si Juan de Dios sunt personaje pozitive dar, Aimee este personajul negativ!

| saku970 a răspuns:

Buna.
Nu prea ma uit eu la telenovele dar nu era "Narcisa Salbatica"!