| Ion a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme de groaza, dar nu vreau Thrillere, vreau groaza. Ceva care sa nu te poti uita singur la el, sa te sperie in cel mai cumplit mod.

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Rec 1 si 2/blairwitch project/quarantine/day of the dead/saw 1 2 si 3 degeaba zici ca este prostie ^^ pana la 3 este misto./Tric'r'treath/hills have eyes 1 si 2/wrong turn 1 2 3/the unborn/the grudge/Piranha 3D/pan's labirynth/necromentia sau ceva de genu (e ciudat si dezgustator dar totusi e un horror)/Hatchet 1 si 2/paranormal activity 1 fara 2 ca lau ****/resident evil 1 2 si 3/carrie/The final/hellraiser series si numa stiu am mai uitat din ele

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca vrei cava care sa te scarbeasca in cel mai cumplit mod... poate ai nevoie de un "snuff film".
Ex: August Underground mordum, flower of flesh and blood, Martyrs, Cannibal Holocaust, Cutting Moments, Aftermath Genesis, Cannibal Ferox, Men behind the Sun, Snuff 102, Murder set Pieces, etc...
Toate astea sunt facute numai pentru a ingrozi si a tulbura mintea big grin
Sper ca ti-am fost util cu un sfat big grin laughing

| Dolceboy a răspuns:

Mie mi-a placut STAY ALIVE uite aici link http://gura-satului.ucoz.com/publ/horror/stay_alive/9-1-0-230

| AҜane a răspuns:

Demon, Mirrors2[cam atatea stiu, scuze, uite un site pe care sa l-e vezi: http://www.radiofly.ws/filme.html (cauta-le prin lista aia si o sa gasesti)] daca iti place graza uite si un site cu povesti de graza: http://www.spectrulrealitatii.ro/

| gabi45 a răspuns:

Saw,wrong turn, hellraiser, haloween

| MissJupiter a răspuns:

Stiu un serial numit a haunting dar te avertizez de acum: totul e real si s-ar putea sa te sperie foarte tare

| Ion explică:

La paranormal activity am cam ras, si cu lacrimi thinking

| Ion explică:

@bonedripper saw ii tare, dar paranormal activity nu mi se pare cine sti ce. numa suspansul. deci la paranormal activity am ras cu lacrimi. eram cu prietena mea doar noi 2 in casa ne uitam la film, pretext ca sa o tin in brate doar noi 2. si am zis sa ne uitam la film de groaza( ii fata, se sperie, vrea sa o tin in brate...) si incepe filmu, s-a speriat, dar eu in loc sa fiu linistit si sa o linistesc, radeam incontrolabil laughing. s-a suparat pe mine si am zis ca dupa paranormal activity sa pun un film romantic, sa nu mai fie suparata pe mine.

| GiuliaTamas a răspuns:

As putea zice ca e Guinea Pig si totodata as putea zice ca e Suspiria.Desigur, pot sa zic si de Night of the Living Dead sau Blair Witch Project.

| RockaruL a răspuns:

A nightmere from Elm street,JasonX,Demonul din umbra, chuky(1, 2,3),The Grudge,Tunelul mortii, SAW(1, 2,3, 4,5)...
Astea le stiu... sper sa iti placa!
Primesc fundita?

| IAmWeasel a răspuns:

Cabana Mortii 1, 2si 3 happy

| silviu69 a răspuns:

Paranormal activity 1 si 2