| Alison95 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme cu vrajitoare sau ceva "supra natural " FUNNDA!

9 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Charmed. bewitched.

| SimoDR a răspuns:

Supernatural cu Jared Padalecki si Jensen Ackles, are 7 sezoane in aer si din octombrie incepe sezonul 8. E cel mai bun din categorie si le-am vazut pe toate, crede-ma. Are de toate: vrajitoare, demoni, vampiri, varcolaci, umor, aventura, actiune.

| Alison95 explică (pentru SimoDR):

E serial...

mai sti altceva in afara de asta?

| SimoDR a răspuns (pentru Alison95):

Pai uite: Moonlight, The Vampire Diaries, Supernatural, The Secret Circle, The nine life of Chloe King, Angel, Merlin, Sabrina- The Teenage Witch, Buffy The Vampire Slayer, True Blood si inca mai sunt destule.

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

The Secret Circle. II cu niste vrajitori adolescenti.

| Alison95 explică (pentru KiDaAnDrEeA):

Am spus filme, nu seriale. l-am vazut pe ala.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Day of the zombie sau Left4dead movie sau THE WALKING DEAD

| EmaTanase a răspuns:

Pai Cernobyl Diary, Left 4 dead, MIRRORS 1 si 2, The grudge ( toate partile dar cel mai bun e partea 3 ), Drag me to hell, Paranormal Activity ( toate partile), Constantine, Calaretul fara cap ( cu johnny deep), The ring, The wrong turn ( toate partile de preferat partea a3a ). Cam atat! Funda?

| Alison95 explică (pentru EmaTanase):

Ha! n-am spus de groaza, tuto