| qMonsterrr a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme documentare despre Adolf Hitler. Am auzit de un film cu un orasel cu o padure, dincolo de padure se infometau oameni (evreii cred) iar apoi se ardeau. La un moment dat oamenii au trebuit sa ingroape mortii cu mainile goale iar unii s-au sinucis din cauza traumei. Poate il recunoasteti, nu ma prea pricep la capitolul exprimare laughing
Funda:3

1 răspuns:
| Luzu a răspuns:

Filmul se numeste Holocaustul lui Hitler... sper ca te-am ajutat