| Costy96 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un documentar de groaza

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Sanatoriul Waverly Hills e superwinking

| Costy96 explică (pentru MarianWLF):

Unde gasesc filmu asta sa-l vad online

| MarianWLF a răspuns (pentru Costy96):

Pai Sanatoriul Waverly Hills e documentar asa cum ai cerut nu e film se gaseste pe internet scrii documentar Waverly Hills si ti-l da dar nu stiu daca subtitrarea este in romana.
Dar daca vrei film este unul se numeste Death Tunnel filmul nu este despre sanatoriu dar a fost filmat in acel loc.

3 răspunsuri:
| lung10 a răspuns:

Stiu un documentar care nu e de groaza dar este foarte interesant. Se numeste Demascarea Industriei Muzicale