| nocomment_4400 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste filme misto de uitat impreuna cu familia:X

4 răspunsuri:
| Razvy92 a răspuns:

"Despicable me","Fast five","Tooh fairy","Get him on he greek"

| DizzYuzzY a răspuns:

I am number Four, No strings attached, When in Rome, Animals United, Black Swan( sa te uiti singur/a si sa fii concentrat/a si sa fi dormit inainte sa te uiti la film, e un film bun dar o sa te doara capu` dupa ce te-ai uitat la el) Cars, Rio, The Hit Listwinking Is filme superbe!happy O zi buna in continuarewinking

| myty a răspuns:

Garcea si olteni laughing

| MaDaLyNuTzZa_3266 a răspuns:

Nightmare on elm street sunt mai multe parti! Ai grija ca filmu este de groaza