| Yrynella a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog nste filme de genu titanic, britanic daca stiti, in care actiunea are loc in mare, ocean. mersi ofer funda!

3 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

In mare numai stiu.da stiu gen povestea celor din titanic: walk of remember, remember me, sithinking aa...Laguna albastra si Intoarcerea la laguna albastra, au loc NUMAI pe mare, in apa:X pe plaja, fac chia run copilas care va traii tot acolo:X

| Cherry a răspuns:

Laguna albastra si Intoarcerea la laguna albastra.Au loc numai pe mare, plaja, in apa.Sunt impreuna cei 2 indragostiti si fac totul impreuna :X

| Cherry a răspuns:

Sper sa te uiti.