| adriana987 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cele mai interesante seriale pe care le-ati vizionat pina acum

Răspuns Câştigător
| RedFantasy a răspuns:

Pretty Little Liars, Revenge, The Vampire Diaries, The originals, Life unexpected, Beauty and the beast, Switched at birth, Orphan black, House M.D., Grey's Anatomy, Lost, Person of interest, Once upon a time, Hart of Dixie, Downton Abbey, Ghost Whisperer, The Mentalist, Lie to me, Supernatural, Prison break, Make it or break it, Arrow, The Secret Circle, Gossip Girl

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

The Vampire Diaries.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prison Break
Dr House
Breaking Bar
Friends
The Big Bang Theory
Lost
E.R
The Middle
Columbo
Dr Quinn

| sublime89 a răspuns:

Lost big grin

| andrei1237 a răspuns:

Feriha si Santa Diabla.

| Vokii a răspuns:

Iti recomand American Horror Story si Shameless care sunt destul de interesate si creaza dependenta. Alte seriale ar mai fi : Hart of Dixie, Awkward, Suburgatory, Private Practice, Desperate Housewives, Skins UK/US si Pretty Little Liars (cred ca l-ai vazut). Sunt toate serialele pe care le urmaresc.

| Darca_Elena_Bogdana_1985 a răspuns:

Pretty Little Liars, House M.D., Grey's Anatomy, The Mentalist, Lie to me, Body of proof