| Anda_1113 a întrebat:

Stie careva unde pot vedea sau de unde pot downloada filmul Les Dalton (Fratii Dalton); Sau daca nu subtitrarea in romana.Multumesc anticipat + fundawinking

6 răspunsuri:
| Anda_1113 explică:

Nu merge, am gasit si eu si l-am downloadat, dar nu gasesc subtitrare in romana, gasesc in engleza si e aiurea, nu e corecta sad (bsplayer nu-mi gaseste sub.) crying

| bibi5961 a răspuns:

Alta limba in afara de romana nu stii? caut de cateva ore sub asta in rom si nu gasesc, gasesc in f multe alte limbi dar in rom nu... daca mai stii si alta limba spune-mi ca sati trim sub in limba respectiva

| Anda_1113 explică:

Stiu engleza si italiana, dar n-am gasit niciuna corecta...

| Anda_1113 explică:

Multumesc Rheea, daca gasesti o sub corecta in engleza sau italiana, da-mi un link, daca nu, lasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! nu stiurolling on the floor

| LycosBlood a răspuns:

Filmul e pe p.i.r.a.t.e.b.a.y dar am gasit sub doar in engleza...nici eu nu gasesc in romana